Hurtownia i Sklep motoryzacyjny

Włocławek

Menu

Wydarzenia

Firma Auto-Arex jest partnerem sieci ProfiAuto.
Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami związanymi z marką ProfiAuto.

Adam Klimek gościem „Projektu  Warsztat”

Adam Klimek gościem „Projektu Warsztat”

Adam Klimek na dobre dołącza do ekipy ProfiAuto i rozpoczyna tajemniczy projekt. Szczegóły już w sobotę, 23 września, w odcinku specjalnym „Projektu Warsztat”, którego emisja nastąpi o godzinie 10:40 tylko na antenie TVN Turbo.

Pionierskie rozwiązanie w katalogu ProfiAuto

Pionierskie rozwiązanie w katalogu…

Katalog Części Samochodowych ProfiAuto został wzbogacony o możliwość doboru dedykowanych blokad rozrządu do wybranego pojazdu. Firma Moto-Profil jako pierwsza w kraju skatalogowała narzędzia do obsługi rozrządu różnych producentów pod konkretną markę pojazdu. Dla klienta oznacza to łatwość w…

Wakacje z PitStopem

Wakacje z PitStopem

Większość z nas wakacyjne wyprawy ma już za sobą. Początek września to zatem najbardziej odpowiedni moment, by podsumować letnią odsłonę akcji PitStop z marką ProfiAuto. A liczby są okazałe: niemal 1800 skontrolowanych pojazdów i ponad 6000 przejechanych kilometrów.

Projekt Warsztat w Toruniu

Projekt Warsztat w Toruniu

Gruntowny remont, dodatkowe stanowiska naprawcze, szkolenie techniczne – wszystko to w zaledwie trzy dni. Ekipa ProfiAuto, realizując drugi odcinek kolejnej serii programu „Projekt Warsztat”, pojawiła się w Toruniu, aby przeprowadzić metamorfozę lokalnego serwisu samochodowego.

Ruszył „Projekt Warsztat”

Ruszył „Projekt Warsztat”

R4 Motor Sport w Złotoryi był pierwszym serwisem samochodowym, który odwiedziła kamera TVN Turbo w ramach programu „Projekt Warsztat”. Odcinek pokazał, że brak organizacji pracy i podstawowych narzędzi może stanowić poważny problem przy skutecznej naprawie samochodu.

Zobacz więcej wydarzeń na ProfiAuto.pl »